In 2023 bieden we weer verschillende basistrainingen aan voor nieuwe chatcoaches. Tijdens de middag en de avond wordt de basis gelegd om de online gespreksvoering met kinderen, tieners en jongeren (letterlijk) in de vingers te krijgen. Je zult daarna inzetbaar zijn als chatcoach voor Chris.
Tegelijkertijd zal deze basistraining, die vervolgd wordt door een persoonlijke training, je veel bieden voor gespreksvoering in je eigen leven en omgeving. Hoe bereik je een jongere die thuis achter zijn laptop met jou communiceert? Hoe kun je daadwerkelijk helpen als coach op afstand? Wat doe jij wanneer een jongere vertelt over grote problematiek waar hij in zit? Het komt allemaal aan bod tijdens deze waardevolle training!
Ben je geïnteresseerd in het worden van chatcoach en het volgen van deze training? Klik op onderstaande vacature voor chatcoach, en klik op de knop ‘solliciteer’ om je motivatie aan ons te sturen. We zien ‘m graag tegemoet!
15
-
1 Training Aandachtsfuctionaris Veiligheid
-
2 Meld je aan voor de cursus Kinder- en Tienerpastoraat
-
3 Zelfdoding opnieuw in de top 3 bij de Chris-chat
-
4 Help je mee meer jongeren te bereiken?
-
5 Vraag gratis aan: Het interactieve (familie)spel BOND
-
6 De hele dag online!
-
7 Gedachten aan zelfdoding
-
8 Implementatietraining Jeugdpastoraat in de eigen gemeente.
-
9 Samenwerking Chris en EO CHICA
-
10 Campagne #prikpositief start tweede ronde trainingen voor jongerenwerkers